Typy Karlik
Mecz | Typ | Wynik | Data | Pkt | |
1. | (I liga 1. kolejka) Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 | 2:2 | 21-07-2023 18:00 | 3 |
2. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Warta Poznań - Pogoń Szczecin | 1:1 | 0:1 | 21-07-2023 18:00 | 0 |
3. | (1.HNL 1. kolejka) Dinamo - Hajduk | 1:1 | 1:2 | 21-07-2023 20:00 | 0 |
4. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Legia Warszawa - ŁKS Łódź | 2:1 | 3:0 | 21-07-2023 20:30 | 3 |
5. | (I liga 1. kolejka) Motor Lublin - Zagłębie Sosnowiec | 2:1 | 3:2 | 21-07-2023 20:30 | 3 |
6. | (I liga 1. kolejka) Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk | 1:2 | 2:4 | 22-07-2023 15:00 | 3 |
7. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Stal Mielec - Cracovia | 1:2 | 2:2 | 22-07-2023 15:00 | 0 |
8. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok | 2:1 | 3:0 | 22-07-2023 17:30 | 3 |
9. | (I liga 1. kolejka) Górnik Łęczna - Wisła Kraków | 1:2 | 2:2 | 22-07-2023 17:30 | 0 |
10. | (I liga 1. kolejka) Polonia Warszawa - GKS Tychy | 1:1 | 2:3 | 22-07-2023 20:00 | 0 |
11. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Piast Gliwice - Lech Poznań | 1:2 | 1:2 | 22-07-2023 20:00 | 5 |
12. | (I liga 1. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock | 1:1 | 1:1 | 23-07-2023 12:40 | 5 |
13. | (I liga 1. kolejka) Znicz Pruszków - Resovia | 1:1 | 2:0 | 23-07-2023 15:00 | 0 |
14. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Górnik Zabrze - Radomiak Radom | 1:1 | 0:2 | 23-07-2023 15:00 | 0 |
15. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 2:1 | 2:1 | 23-07-2023 17:30 | 5 |
16. | (I liga 1. kolejka) Miedź Legnica - GKS Katowice | 2:1 | 1:0 | 23-07-2023 18:00 | 3 |
17. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice | 2:0 | 3:2 | 23-07-2023 20:00 | 3 |
18. | (I liga 1. kolejka) Stal Rzeszów - Odra Opole | 2:0 | 2:5 | 24-07-2023 18:00 | 0 |
19. | (Ekstraklasa 1. kolejka) Korona Kielce - Śląsk Wrocław | 2:1 | 1:1 | 24-07-2023 19:00 | 0 |
20. | (I liga 2. kolejka) Górnik Łęczna - Arka Gdynia | 1:1 | 0:0 | 28-07-2023 18:00 | 3 |
21. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Ruch Chorzów - ŁKS Łódź | 1:1 | 2:0 | 28-07-2023 20:30 | 0 |
22. | (I liga 2. kolejka) Lechia Gdańsk - Motor Lublin | 2:0 | 0:1 | 28-07-2023 20:30 | 0 |
23. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Warta Poznań - Górnik Zabrze | 1:0 | 2:0 | 29-07-2023 15:00 | 3 |
24. | (I liga 2. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków | 1:0 | 1:1 | 29-07-2023 15:00 | 0 |
25. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice | 1:1 | 4:1 | 29-07-2023 17:30 | 0 |
26. | (I liga 2. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock | 1:1 | 1:1 | 29-07-2023 17:30 | 5 |
27. | (I liga 2. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica | 2:1 | 1:4 | 29-07-2023 20:00 | 0 |
28. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin | 1:1 | 1:2 | 29-07-2023 20:00 | 0 |
29. | (I liga 2. kolejka) Polonia Warszawa - Wisła Kraków | 1:2 | 2:3 | 30-07-2023 12:40 | 3 |
30. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Stal Mielec - Piast Gliwice | 1:2 | 0:0 | 30-07-2023 15:00 | 0 |
31. | (I liga 2. kolejka) Odra Opole - Resovia | 2:0 | 3:0 | 30-07-2023 15:00 | 3 |
32. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Lech Poznań - Radomiak Radom | 2:1 | 2:0 | 30-07-2023 17:30 | 3 |
33. | (I liga 2. kolejka) Stal Rzeszów - GKS Tychy | 1:1 | 1:2 | 30-07-2023 18:00 | 0 |
34. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Pogoń Szczecin - Widzew Łódź | 2:1 | 2:1 | 30-07-2023 20:00 | 5 |
35. | (1.HNL 2. kolejka) Hajduk - Rijeka | 1:0 | 1:0 | 30-07-2023 21:05 | 5 |
36. | (I liga 2. kolejka) GKS Katowice - Chrobry Głogów | 1:0 | 3:1 | 31-07-2023 18:00 | 3 |
37. | (I liga 3. kolejka) Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec | 1:0 | 1:0 | 04-08-2023 18:00 | 5 |
38. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź | 1:1 | 2:1 | 04-08-2023 18:00 | 0 |
39. | (I liga 3. kolejka) Wisła Płock - Lechia Gdańsk | 1:1 | 1:1 | 04-08-2023 20:30 | 5 |
40. | (Ekstraklasa 3. kolejka) ŁKS Łódź - Korona Kielce | 2:1 | 2:1 | 04-08-2023 20:30 | 5 |
41. | (I liga 3. kolejka) Miedź Legnica - Górnik Łęczna | 2:1 | 0:0 | 05-08-2023 15:00 | 0 |
42. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Raków Częstochowa - Warta Poznań | 1:0 | 2:2 | 05-08-2023 15:00 | 0 |
43. | (III liga gr.IV 1. kolejka) Wiślanie Jaśkowice - Wisłoka Dębica | 0:1 | 4:0 | 05-08-2023 17:00 | 0 |
44. | (I liga 3. kolejka) Wisła Kraków - Stal Rzeszów | 2:0 | 0:0 | 05-08-2023 17:30 | 0 |
45. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Górnik Zabrze - Piast Gliwice | 1:1 | 0:0 | 05-08-2023 17:30 | 3 |
46. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Radomiak Radom - Cracovia | 1:1 | 0:1 | 05-08-2023 20:00 | 0 |
47. | (I liga 3. kolejka) Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:2 | 0:5 | 05-08-2023 20:00 | 3 |
48. | (I liga 3. kolejka) Motor Lublin - GKS Katowice | 1:0 | 1:1 | 06-08-2023 15:00 | 0 |
49. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Zagłębie Lubin - Lech Poznań | 1:2 | 1:1 | 06-08-2023 17:30 | 0 |
50. | (I liga 3. kolejka) Odra Opole - GKS Tychy | 1:0 | 0:2 | 06-08-2023 18:00 | 0 |
51. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Legia Warszawa - Ruch Chorzów | 2:1 | 3:0 | 06-08-2023 20:00 | 3 |
52. | (I liga 3. kolejka) Arka Gdynia - Polonia Warszawa | 1:0 | 2:3 | 07-08-2023 18:00 | 0 |
53. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Puszcza Niepołomice - Stal Mielec | 1:0 | 1:0 | 07-08-2023 19:00 | 5 |
54. | (I liga 3. kolejka) Resovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:1 | 1:1 | 07-08-2023 20:00 | 5 |
55. | (III liga gr.III 1. kolejka) Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze | 1:1 | 2:2 | 08-08-2023 17:30 | 3 |
56. | (I liga 4. kolejka) Górnik Łęczna - Chrobry Głogów | 1:1 | 3:1 | 11-08-2023 18:00 | 0 |
57. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Cracovia - Zagłębie Lubin | 1:1 | 2:1 | 11-08-2023 18:00 | 0 |
58. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Piast Gliwice - Raków Częstochowa | 1:1 | 2:1 | 11-08-2023 20:30 | 0 |
59. | (I liga 4. kolejka) GKS Katowice - Wisła Płock | 1:1 | 4:1 | 11-08-2023 20:30 | 0 |
60. | (CLJ 1. kolejka) Górnik Zabrze - Korona Kielce | 1:0 | 3:1 | 12-08-2023 12:00 | 3 |
61. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Stal Mielec - Śląsk Wrocław | 1:0 | 3:1 | 12-08-2023 15:00 | 3 |
62. | (I liga 4. kolejka) Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 | 1:0 | 12-08-2023 15:00 | 5 |
63. | (III liga gr.IV 2. kolejka) Wisłoka Dębica - Garbarnia Kraków | 1:0 | 1:3 | 12-08-2023 17:00 | 0 |
64. | (IV liga gr.II 1. kolejka) Kuźnia Ustroń - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 1:2 | 12-08-2023 17:00 | 0 |
65. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Korona Kielce - Górnik Zabrze | 1:1 | 0:1 | 12-08-2023 17:30 | 0 |
66. | (I liga 4. kolejka) GKS Tychy - Wisła Kraków | 1:0 | 1:0 | 12-08-2023 17:30 | 5 |
67. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Widzew Łódź - ŁKS Łódź | 2:1 | 1:0 | 12-08-2023 20:00 | 3 |
68. | (I liga 4. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Resovia | 1:0 | 0:1 | 12-08-2023 20:00 | 0 |
69. | (I liga 4. kolejka) Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków | 1:0 | 1:0 | 13-08-2023 12:40 | 5 |
70. | (III liga gr.III 2. kolejka) Górnik II Zabrze - LZS Starowice Dolne | 1:0 | 3:2 | 13-08-2023 14:00 | 3 |
71. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Pogoń Szczecin - Radomiak Radom | 2:1 | 0:2 | 13-08-2023 15:00 | 0 |
72. | (I liga 4. kolejka) Stal Rzeszów - Arka Gdynia | 1:2 | 2:3 | 13-08-2023 15:00 | 3 |
73. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa | 1:2 | 1:1 | 13-08-2023 17:30 | 0 |
74. | (I liga 4. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Motor Lublin | 2:1 | 0:2 | 13-08-2023 18:00 | 0 |
75. | (1.HNL 4. kolejka) Hajduk - Slaven Belupo | 1:0 | 3:0 | 13-08-2023 21:05 | 3 |
76. | (I liga 4. kolejka) Polonia Warszawa - Miedź Legnica | 1:2 | 3:4 | 14-08-2023 18:00 | 3 |
77. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Warta Poznań - Ruch Chorzów | 1:0 | 2:2 | 14-08-2023 19:00 | 0 |
78. | (IV liga gr.II 2. kolejka) ROW 1964 Rybnik - GKS II Tychy | 2:1 | 0:6 | 16-08-2023 16:00 | 0 |
79. | (III liga gr.IV 3. kolejka) Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica | 1:1 | 1:2 | 18-08-2023 17:00 | 0 |
80. | (I liga 5. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec | 2:1 | 2:1 | 18-08-2023 18:00 | 5 |
81. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Zagłębie Lubin - Puszcza Niepołomice | 2:1 | 1:0 | 18-08-2023 18:00 | 3 |
82. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Górnik Zabrze - Widzew Łódź | 1:1 | 1:1 | 18-08-2023 20:30 | 5 |
83. | (I liga 5. kolejka) Wisła Kraków - Odra Opole | 1:1 | 1:3 | 18-08-2023 20:30 | 0 |
84. | (III liga gr.III 3. kolejka) LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze | 1:0 | 2:1 | 19-08-2023 15:00 | 3 |
85. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Radomiak Radom - Warta Poznań | 1:1 | 3:2 | 19-08-2023 15:00 | 0 |
86. | (I liga 5. kolejka) Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 | 3:1 | 19-08-2023 15:00 | 0 |
87. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Raków Częstochowa - Stal Mielec | 2:1 | 2:0 | 19-08-2023 17:30 | 3 |
88. | (I liga 5. kolejka) Motor Lublin - Górnik Łęczna | 1:1 | 0:1 | 19-08-2023 17:30 | 0 |
89. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok | 1:1 | 0:1 | 19-08-2023 20:00 | 0 |
90. | (I liga 5. kolejka) Chrobry Głogów - Polonia Warszawa | 1:2 | 0:3 | 19-08-2023 20:00 | 3 |
91. | (I liga 5. kolejka) Arka Gdynia - GKS Tychy | 1:1 | 2:0 | 20-08-2023 12:40 | 0 |
92. | (IV liga gr.II 3. kolejka) LKS Tworków - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 3:3 | 20-08-2023 15:00 | 3 |
93. | (I liga 5. kolejka) Miedź Legnica - Stal Rzeszów | 2:1 | 2:1 | 20-08-2023 15:00 | 5 |
94. | (Ekstraklasa 5. kolejka) ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin | 1:1 | 1:0 | 20-08-2023 15:00 | 0 |
95. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Śląsk Wrocław - Lech Poznań | 1:2 | 3:1 | 20-08-2023 17:30 | 0 |
96. | (I liga 5. kolejka) Resovia - Lechia Gdańsk | 1:2 | 2:0 | 20-08-2023 18:00 | 0 |
97. | (1.HNL 5. kolejka) Rudeš - Hajduk | 0:2 | 0:2 | 20-08-2023 18:50 | 5 |
98. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Legia Warszawa - Korona Kielce | 1:0 | 1:0 | 20-08-2023 20:00 | 5 |
99. | (I liga 5. kolejka) Znicz Pruszków - GKS Katowice | 1:2 | 0:2 | 21-08-2023 18:00 | 3 |
100. | (Ekstraklasa 5. kolejka) Cracovia - Piast Gliwice | 2:1 | 1:1 | 21-08-2023 19:00 | 0 |
101. | (III liga gr.IV 4. kolejka) Wisłoka Dębica - Avia Świdnik | 1:0 | 2:1 | 23-08-2023 17:00 | 3 |
102. | (III liga gr.III 4. kolejka) Górnik II Zabrze - Odra Bytom Odrzański | 1:0 | 1:0 | 23-08-2023 17:00 | 5 |
103. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Stal Mielec - Radomiak Radom | 1:1 | 2:0 | 25-08-2023 18:00 | 0 |
104. | (I liga 6. kolejka) GKS Tychy - Miedź Legnica | 1:0 | 0:0 | 25-08-2023 18:00 | 0 |
105. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Widzew Łódź - Śląsk Wrocław | 1:0 | 0:2 | 25-08-2023 20:30 | 0 |
106. | (I liga 6. kolejka) Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 | 3:0 | 25-08-2023 20:30 | 3 |
107. | (III liga gr.III 5. kolejka) Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze | 1:1 | 1:1 | 26-08-2023 14:00 | 5 |
108. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Warta Poznań - Cracovia | 1:1 | 0:0 | 26-08-2023 15:00 | 3 |
109. | (I liga 6. kolejka) GKS Katowice - Resovia | 2:0 | 3:0 | 26-08-2023 15:00 | 3 |
110. | (IV liga gr.II 4. kolejka) ROW 1964 Rybnik - Rekord II Bielsko-Biała | 1:0 | 1:3 | 26-08-2023 17:00 | 0 |
111. | (III liga gr.IV 5. kolejka) KS Wiązownica - Wisłoka Dębica | 0:1 | 4:2 | 26-08-2023 17:00 | 0 |
112. | (I liga 6. kolejka) Polonia Warszawa - Motor Lublin | 1:0 | 0:1 | 26-08-2023 17:30 | 0 |
113. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź | 2:1 | 2:1 | 26-08-2023 17:30 | 5 |
114. | (1.HNL 6. kolejka) Varaždin - Hajduk | 1:2 | 1:2 | 26-08-2023 19:00 | 5 |
115. | (I liga 6. kolejka) Górnik Łęczna - Wisła Płock | 1:1 | 1:0 | 26-08-2023 20:00 | 0 |
116. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Piast Gliwice - Ruch Chorzów | 1:1 | 0:0 | 26-08-2023 20:00 | 3 |
117. | (CLJ 3. kolejka) Górnik Zabrze - Legia Warszawa | 1:0 | 3:0 | 27-08-2023 12:00 | 3 |
118. | (I liga 6. kolejka) Wisła Kraków - Arka Gdynia | 2:1 | 5:1 | 27-08-2023 12:40 | 3 |
119. | (I liga 6. kolejka) Stal Rzeszów - Chrobry Głogów | 1:0 | 2:1 | 27-08-2023 15:00 | 3 |
120. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Korona Kielce - Zagłębie Lubin | 1:2 | 2:0 | 27-08-2023 15:00 | 0 |
121. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze | 2:1 | 4:1 | 27-08-2023 17:30 | 3 |
122. | (I liga 6. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Znicz Pruszków | 2:0 | 1:0 | 27-08-2023 18:00 | 3 |
123. | (I liga 6. kolejka) Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec | 2:1 | 0:0 | 28-08-2023 18:00 | 0 |
124. | (CLJ 2. kolejka) Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze | 1:0 | 4:0 | 30-08-2023 12:00 | 3 |
125. | (Ekstraklasa 3. kolejka) Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław | 0:1 | 0:2 | 30-08-2023 18:30 | 3 |
126. | (III liga gr.III 6. kolejka) MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze | 1:1 | 2:1 | 01-09-2023 17:00 | 0 |
127. | (Ekstraklasa 7. kolejka) ŁKS Łódź - Warta Poznań | 1:1 | 0:2 | 01-09-2023 18:00 | 0 |
128. | (I liga 7. kolejka) Resovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:2 | 0:4 | 01-09-2023 18:00 | 3 |
129. | (I liga 7. kolejka) Miedź Legnica - Wisła Kraków | 2:1 | 1:1 | 01-09-2023 20:30 | 0 |
130. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Ruch Chorzów - Stal Mielec | 1:0 | 1:1 | 01-09-2023 20:30 | 0 |
131. | (CLJ 4. kolejka) Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze | 1:0 | 6:0 | 02-09-2023 13:00 | 3 |
132. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Radomiak Radom - Piast Gliwice | 1:1 | 1:1 | 02-09-2023 15:00 | 5 |
133. | (I liga 7. kolejka) Odra Opole - Arka Gdynia | 1:1 | 1:0 | 02-09-2023 15:00 | 0 |
134. | (IV liga gr.II 5. kolejka) Tempo Puńców - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 1:4 | 02-09-2023 16:00 | 0 |
135. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Cracovia - Korona Kielce | 1:0 | 0:0 | 02-09-2023 17:30 | 0 |
136. | (I liga 7. kolejka) Wisła Płock - Polonia Warszawa | 1:0 | 3:0 | 02-09-2023 17:30 | 3 |
137. | (I liga 7. kolejka) Znicz Pruszków - Górnik Łęczna | 1:1 | 0:1 | 02-09-2023 20:00 | 0 |
138. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Lech Poznań - Górnik Zabrze | 2:0 | 1:1 | 02-09-2023 20:00 | 0 |
139. | (1.HNL 7. kolejka) Hajduk - Istra 1961 | 2:0 | 0:1 | 02-09-2023 21:05 | 0 |
140. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok | 2:1 | 2:1 | 03-09-2023 12:30 | 5 |
141. | (I liga 7. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk | 1:2 | 5:2 | 03-09-2023 12:40 | 0 |
142. | (III liga gr.IV 6. kolejka) Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska | 1:0 | 0:0 | 03-09-2023 14:00 | 0 |
143. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin | 1:1 | 1:0 | 03-09-2023 15:00 | 0 |
144. | (I liga 7. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice | 1:1 | 1:1 | 03-09-2023 15:00 | 5 |
145. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Legia Warszawa - Widzew Łódź | 2:0 | 3:1 | 03-09-2023 17:30 | 3 |
146. | (I liga 7. kolejka) Chrobry Głogów - GKS Tychy | 1:2 | 2:1 | 03-09-2023 18:00 | 0 |
147. | (I liga 7. kolejka) Motor Lublin - Stal Rzeszów | 1:0 | 3:2 | 03-09-2023 18:00 | 3 |
148. | (Ekstraklasa 7. kolejka) Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice | 2:1 | 2:0 | 03-09-2023 20:00 | 3 |
149. | (eME 2024) Polska - Wyspy Owcze | 1:0 | 2:0 | 07-09-2023 20:45 | 3 |
150. | (CLJ 5. kolejka) Górnik Zabrze - Warta Poznań | 1:0 | 3:0 | 09-09-2023 12:00 | 3 |
151. | (IV liga gr.II 6. kolejka) ROW 1964 Rybnik - MKS Lędziny | 1:0 | 2:1 | 09-09-2023 16:00 | 3 |
152. | (III liga gr.IV 7. kolejka) Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica | 1:1 | 1:1 | 09-09-2023 16:00 | 5 |
153. | (eME 2024) Albania - Polska | 2:1 | 2:0 | 10-09-2023 20:45 | 3 |
154. | (III liga gr.III 7. kolejka) Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry | 1:0 | 1:0 | 13-09-2023 17:00 | 5 |
155. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław | 1:2 | 1:3 | 15-09-2023 18:00 | 3 |
156. | (I liga 8. kolejka) Stal Rzeszów - Wisła Płock | 1:1 | 0:1 | 15-09-2023 18:00 | 0 |
157. | (I liga 8. kolejka) GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec | 2:0 | 0:1 | 15-09-2023 20:30 | 0 |
158. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Górnik Zabrze - Ruch Chorzów | 1:1 | 1:0 | 15-09-2023 20:30 | 0 |
159. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Pogoń Szczecin - Korona Kielce | 2:1 | 3:1 | 16-09-2023 15:00 | 3 |
160. | (I liga 8. kolejka) Polonia Warszawa - Znicz Pruszków | 1:0 | 0:1 | 16-09-2023 15:00 | 0 |
161. | (IV liga gr.II 7. kolejka) MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 1:2 | 16-09-2023 16:00 | 0 |
162. | (III liga gr.IV 8. kolejka) Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 1:2 | 0:1 | 16-09-2023 16:00 | 3 |
163. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Raków Częstochowa - ŁKS Łódź | 2:0 | 1:0 | 16-09-2023 17:30 | 3 |
164. | (I liga 8. kolejka) Wisła Kraków - Chrobry Głogów | 2:1 | 1:1 | 16-09-2023 17:30 | 0 |
165. | (I liga 8. kolejka) Odra Opole - Lechia Gdańsk | 1:1 | 0:0 | 16-09-2023 20:00 | 3 |
166. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Piast Gliwice - Legia Warszawa | 1:2 | 1:1 | 16-09-2023 20:00 | 0 |
167. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom | 1:0 | 3:2 | 17-09-2023 12:30 | 3 |
168. | (I liga 8. kolejka) GKS Tychy - Motor Lublin | 1:0 | 2:0 | 17-09-2023 12:40 | 3 |
169. | (CLJ 6. kolejka) Górnik Zabrze - Widzew Łódź | 1:0 | 6:0 | 17-09-2023 14:00 | 3 |
170. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Widzew Łódź - Cracovia | 1:1 | 2:0 | 17-09-2023 15:00 | 0 |
171. | (III liga gr.III 8. kolejka) Górnik Polkowice - Górnik II Zabrze | 1:0 | 1:4 | 17-09-2023 16:00 | 0 |
172. | (I liga 8. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:1 | 2:2 | 17-09-2023 16:00 | 0 |
173. | (1.HNL 8. kolejka) Gorica - Hajduk | 0:1 | 2:1 | 17-09-2023 17:00 | 0 |
174. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Warta Poznań - Lech Poznań | 1:1 | 0:2 | 17-09-2023 17:30 | 0 |
175. | (I liga 8. kolejka) Arka Gdynia - Miedź Legnica | 1:1 | 2:1 | 17-09-2023 18:00 | 0 |
176. | (I liga 8. kolejka) Górnik Łęczna - Resovia | 1:0 | 3:1 | 18-09-2023 18:00 | 3 |
177. | (Ekstraklasa 8. kolejka) Stal Mielec - Zagłębie Lubin | 1:0 | 4:2 | 18-09-2023 19:00 | 3 |
178. | (CLJ 7. kolejka) Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze | 1:1 | 2:4 | 21-09-2023 13:00 | 0 |
179. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Korona Kielce - Widzew Łódź | 1:0 | 1:1 | 22-09-2023 18:00 | 0 |
180. | (I liga 9. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna | 1:0 | 1:1 | 22-09-2023 18:00 | 0 |
181. | (I liga 9. kolejka) Miedź Legnica - Odra Opole | 2:1 | 1:2 | 22-09-2023 18:00 | 0 |
182. | (IV liga gr.II 8. kolejka) ROW 1964 Rybnik - Orzeł Łękawica | 1:0 | 1:0 | 22-09-2023 19:00 | 5 |
183. | (I liga 9. kolejka) Lechia Gdańsk - GKS Katowice | 1:1 | 5:1 | 22-09-2023 20:30 | 0 |
184. | (Ekstraklasa 9. kolejka) ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 2:2 | 22-09-2023 20:30 | 0 |
185. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice | 1:0 | 1:1 | 23-09-2023 12:30 | 0 |
186. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Śląsk Wrocław - Piast Gliwice | 1:1 | 1:0 | 23-09-2023 15:00 | 0 |
187. | (I liga 9. kolejka) Resovia - Polonia Warszawa | 1:1 | 1:1 | 23-09-2023 15:00 | 5 |
188. | (III liga gr.IV 9. kolejka) Unia Tarnów - Wisłoka Dębica | 1:0 | 1:1 | 23-09-2023 16:00 | 0 |
189. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Cracovia - Pogoń Szczecin | 1:1 | 1:5 | 23-09-2023 17:30 | 0 |
190. | (I liga 9. kolejka) Motor Lublin - Wisła Kraków | 2:1 | 1:4 | 23-09-2023 17:30 | 0 |
191. | (1.HNL 9. kolejka) Hajduk - Lokomotiva | 1:0 | 1:0 | 23-09-2023 19:15 | 5 |
192. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Lech Poznań - Stal Mielec | 1:0 | 2:1 | 23-09-2023 20:00 | 3 |
193. | (I liga 9. kolejka) Chrobry Głogów - Arka Gdynia | 1:2 | 1:0 | 23-09-2023 20:00 | 0 |
194. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Zagłębie Lubin - Warta Poznań | 1:0 | 1:0 | 24-09-2023 12:30 | 5 |
195. | (I liga 9. kolejka) Wisła Płock - GKS Tychy | 1:1 | 4:1 | 24-09-2023 12:40 | 0 |
196. | (III liga gr.III 9. kolejka) Górnik II Zabrze - Śląsk II Wrocław | 1:0 | 2:3 | 24-09-2023 14:00 | 0 |
197. | (I liga 9. kolejka) Znicz Pruszków - Stal Rzeszów | 1:0 | 1:2 | 24-09-2023 15:00 | 0 |
198. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Ruch Chorzów - Raków Częstochowa | 1:2 | 3:5 | 24-09-2023 15:00 | 3 |
199. | (Ekstraklasa 9. kolejka) Legia Warszawa - Górnik Zabrze | 2:1 | 2:1 | 24-09-2023 17:30 | 5 |
200. | (I liga 9. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:2 | 1:3 | 24-09-2023 18:00 | 3 |
201. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Pogoń Szczecin - Legia Warszawa | 1:1 | 3:4 | 27-09-2023 20:00 | 0 |
202. | (1 runda PP) GKS Katowice - Górnik Zabrze | 1:0 | 0:4 | 27-09-2023 21:00 | 0 |
203. | (Ekstraklasa 6. kolejka) Lech Poznań - Raków Częstochowa | 1:2 | 4:1 | 28-09-2023 20:00 | 0 |
204. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Stal Mielec - Korona Kielce | 1:0 | 2:3 | 29-09-2023 18:00 | 0 |
205. | (I liga 10. kolejka) Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:1 | 2:0 | 29-09-2023 18:00 | 0 |
206. | (I liga 10. kolejka) Arka Gdynia - Motor Lublin | 2:1 | 2:0 | 29-09-2023 20:30 | 3 |
207. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Piast Gliwice - Widzew Łódź | 1:0 | 3:2 | 29-09-2023 20:30 | 3 |
208. | (I liga 10. kolejka) Miedź Legnica - Chrobry Głogów | 2:0 | 1:1 | 30-09-2023 15:00 | 0 |
209. | (Ekstraklasa 10. kolejka) ŁKS Łódź - Cracovia | 1:1 | 0:2 | 30-09-2023 15:00 | 0 |
210. | (III liga gr.III 10. kolejka) Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze | 1:1 | 3:2 | 30-09-2023 16:00 | 0 |
211. | (I liga 10. kolejka) Odra Opole - GKS Katowice | 1:0 | 1:0 | 30-09-2023 17:30 | 5 |
212. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów | 2:1 | 2:2 | 30-09-2023 17:30 | 0 |
213. | (IV liga gr.II 9. kolejka) Odra Wodzisław Śląski - ROW 1964 Rybnik | 1:0 | 3:1 | 30-09-2023 19:22 | 3 |
214. | (I liga 10. kolejka) Stal Rzeszów - Resovia | 1:1 | 2:1 | 30-09-2023 20:00 | 0 |
215. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Warta Poznań - Śląsk Wrocław | 0:1 | 0:1 | 30-09-2023 20:00 | 5 |
216. | (I liga 10. kolejka) Wisła Kraków - Wisła Płock | 1:0 | 0:0 | 01-10-2023 12:40 | 0 |
217. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Raków Częstochowa - Radomiak Radom | 2:1 | 3:0 | 01-10-2023 15:00 | 3 |
218. | (I liga 10. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk | 2:1 | 0:0 | 01-10-2023 15:00 | 0 |
219. | (III liga gr.IV 10. kolejka) Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica | 1:1 | 3:1 | 01-10-2023 16:00 | 0 |
220. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Pogoń Szczecin - Lech Poznań | 2:2 | 5:0 | 01-10-2023 17:30 | 0 |
221. | (1.HNL 10. kolejka) Hajduk - Dinamo | 1:1 | 1:0 | 01-10-2023 18:00 | 0 |
222. | (I liga 10. kolejka) GKS Tychy - Znicz Pruszków | 1:0 | 2:1 | 01-10-2023 18:00 | 3 |
223. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa | 1:2 | 2:0 | 01-10-2023 20:00 | 0 |
224. | (I liga 10. kolejka) Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec | 1:0 | 1:1 | 02-10-2023 18:00 | 0 |
225. | (Ekstraklasa 10. kolejka) Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin | 1:0 | 0:2 | 02-10-2023 19:00 | 0 |
226. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Korona Kielce - Warta Poznań | 1:1 | 1:1 | 06-10-2023 18:00 | 5 |
227. | (I liga 11. kolejka) Chrobry Głogów - Odra Opole | 1:2 | 0:0 | 06-10-2023 18:00 | 0 |
228. | (I liga 11. kolejka) Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna | 2:1 | 1:1 | 06-10-2023 20:30 | 0 |
229. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Lech Poznań - Puszcza Niepołomice | 3:0 | 4:1 | 06-10-2023 20:30 | 3 |
230. | (III liga gr.III 11. kolejka) Górnik II Zabrze - Raków II Częstochowa | 1:2 | 4:2 | 07-10-2023 11:00 | 0 |
231. | (CLJ 9. kolejka) Raków Częstochowa - Górnik Zabrze | 1:0 | 3:2 | 07-10-2023 12:00 | 3 |
232. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Radomiak Radom - ŁKS Łódź | 2:1 | 3:0 | 07-10-2023 12:30 | 3 |
233. | (III liga gr.IV 11. kolejka) Wisłoka Dębica - Wieczysta Kraków | 1:2 | 1:1 | 07-10-2023 14:00 | 0 |
234. | (I liga 11. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Rzeszów | 2:1 | 0:1 | 07-10-2023 15:00 | 0 |
235. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Widzew Łódź - Stal Mielec | 1:0 | 1:0 | 07-10-2023 15:00 | 5 |
236. | (IV liga gr.II 10. kolejka) Gwarek Ornontowice - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 2:0 | 07-10-2023 15:00 | 0 |
237. | (I liga 11. kolejka) Wisła Kraków - Znicz Pruszków | 2:0 | 6:2 | 07-10-2023 17:30 | 3 |
238. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Zagłębie Lubin - Piast Gliwice | 1:1 | 1:1 | 07-10-2023 17:30 | 5 |
239. | (1.HNL 11. kolejka) Rijeka - Hajduk | 1:2 | 1:0 | 07-10-2023 18:30 | 0 |
240. | (I liga 11. kolejka) Wisła Płock - Arka Gdynia | 1:0 | 0:3 | 07-10-2023 20:00 | 0 |
241. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin | 1:2 | 0:3 | 07-10-2023 20:00 | 3 |
242. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze | 1:2 | 1:1 | 08-10-2023 12:30 | 0 |
243. | (I liga 11. kolejka) Motor Lublin - Miedź Legnica | 1:1 | 1:3 | 08-10-2023 12:40 | 0 |
244. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Cracovia - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 2:4 | 08-10-2023 15:00 | 3 |
245. | (I liga 11. kolejka) Resovia - GKS Tychy | 1:2 | 2:0 | 08-10-2023 15:00 | 0 |
246. | (Ekstraklasa 11. kolejka) Legia Warszawa - Raków Częstochowa | 2:1 | 1:2 | 08-10-2023 17:30 | 0 |
247. | (I liga 11. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Polonia Warszawa | 1:1 | 0:2 | 08-10-2023 18:00 | 0 |
248. | (I liga 11. kolejka) GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:0 | 0:0 | 08-10-2023 18:00 | 0 |
249. | (eME 2024) Wyspy Owcze - Polska | 0:1 | 0:2 | 12-10-2023 20:45 | 3 |
250. | (III liga gr.IV 12. kolejka) Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica | 1:1 | 1:2 | 14-10-2023 15:00 | 0 |
251. | (CLJ 10. kolejka) Górnik Zabrze - Odra Opole | 1:0 | 3:1 | 15-10-2023 13:45 | 3 |
252. | (eME 2024) Polska - Mołdawia | 1:0 | 1:1 | 15-10-2023 20:45 | 0 |
253. | (IV liga gr.II 11. kolejka) ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1:0 | 1:5 | 17-10-2023 18:00 | 0 |
254. | (CLJ 11. kolejka) Lech Poznań - Górnik Zabrze | 1:0 | 2:2 | 20-10-2023 11:00 | 0 |
255. | (I liga 12. kolejka) Chrobry Głogów - Motor Lublin | 1:1 | 0:1 | 20-10-2023 18:00 | 0 |
256. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Piast Gliwice - Pogoń Szczecin | 1:2 | 0:0 | 20-10-2023 18:00 | 0 |
257. | (I liga 12. kolejka) Wisła Kraków - Resovia | 1:0 | 4:1 | 20-10-2023 20:30 | 3 |
258. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin | 2:0 | 3:0 | 20-10-2023 20:30 | 3 |
259. | (III liga gr.III 13. kolejka) Górnik II Zabrze - KS Stilon Gorzów Wielkopolski | 1:0 | 1:1 | 21-10-2023 11:00 | 0 |
260. | (IV liga gr.II 12. kolejka) Polonia Łaziska Górne - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 5:1 | 21-10-2023 14:00 | 0 |
261. | (III liga gr.IV 13. kolejka) Wisłoka Dębica - Świdniczanka Świdnik | 1:0 | 2:0 | 21-10-2023 14:30 | 3 |
262. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Puszcza Niepołomice - Cracovia | 1:2 | 1:1 | 21-10-2023 15:00 | 0 |
263. | (I liga 12. kolejka) Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec | 1:0 | 0:0 | 21-10-2023 15:00 | 0 |
264. | (I liga 12. kolejka) GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:1 | 3:0 | 21-10-2023 17:30 | 3 |
265. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Śląsk Wrocław - Legia Warszawa | 1:2 | 4:0 | 21-10-2023 17:30 | 0 |
266. | (I liga 12. kolejka) Miedź Legnica - Wisła Płock | 1:0 | 4:0 | 21-10-2023 20:00 | 3 |
267. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Lech Poznań - ŁKS Łódź | 2:0 | 3:1 | 21-10-2023 20:00 | 3 |
268. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Radomiak Radom - Korona Kielce | 1:0 | 1:1 | 22-10-2023 12:30 | 0 |
269. | (I liga 12. kolejka) Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:0 | 2:1 | 22-10-2023 15:00 | 3 |
270. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Górnik Zabrze - Raków Częstochowa | 0:2 | 2:1 | 22-10-2023 17:30 | 0 |
271. | (I liga 12. kolejka) Górnik Łęczna - GKS Katowice | 1:2 | 1:1 | 22-10-2023 18:00 | 0 |
272. | (1.HNL 12. kolejka) Hajduk - Osijek | 1:0 | 0:2 | 22-10-2023 18:00 | 0 |
273. | (I liga 12. kolejka) Arka Gdynia - Znicz Pruszków | 1:0 | 2:0 | 23-10-2023 18:00 | 3 |
274. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Stal Mielec - Warta Poznań | 0:0 | 0:1 | 23-10-2023 19:00 | 0 |
275. | (Ekstraklasa 4. kolejka) Lech Poznań - Jagiellonia Białystok | 1:0 | 3:3 | 24-10-2023 18:00 | 0 |
276. | (III liga gr.III 12. kolejka) Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze | 1:1 | 2:1 | 25-10-2023 15:00 | 0 |
277. | (I liga 13. kolejka) GKS Katowice - Polonia Warszawa | 1:0 | 0:2 | 27-10-2023 18:00 | 0 |
278. | (I liga 13. kolejka) Wisła Płock - Chrobry Głogów | 1:0 | 2:1 | 27-10-2023 18:00 | 3 |
279. | (1.HNL 13. kolejka) Slaven Belupo - Hajduk | 1:2 | 0:1 | 27-10-2023 18:00 | 3 |
280. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Korona Kielce - Puszcza Niepołomice | 1:0 | 5:3 | 27-10-2023 18:00 | 3 |
281. | (Ekstraklasa 13. kolejka) ŁKS Łódź - Górnik Zabrze | 1:2 | 0:5 | 27-10-2023 20:30 | 3 |
282. | (I liga 13. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków | 1:1 | 2:1 | 27-10-2023 20:30 | 0 |
283. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Warta Poznań - Piast Gliwice | 1:2 | 1:1 | 28-10-2023 12:30 | 0 |
284. | (III liga gr.IV 14. kolejka) Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica | 1:0 | 3:0 | 28-10-2023 14:00 | 3 |
285. | (I liga 13. kolejka) Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów | 1:0 | 2:1 | 28-10-2023 15:00 | 3 |
286. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok | 2:2 | 2:1 | 28-10-2023 15:00 | 0 |
287. | (III liga gr.III 14. kolejka) Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze | 1:1 | 2:1 | 28-10-2023 17:00 | 0 |
288. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Cracovia - Lech Poznań | 1:1 | 1:1 | 28-10-2023 17:30 | 5 |
289. | (I liga 13. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy | 0:1 | 0:1 | 28-10-2023 17:30 | 5 |
290. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław | 1:0 | 2:2 | 28-10-2023 20:00 | 0 |
291. | (I liga 13. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna | 2:1 | 3:0 | 28-10-2023 20:00 | 3 |
292. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Zagłębie Lubin - Radomiak Radom | 1:0 | 2:3 | 29-10-2023 12:30 | 0 |
293. | (I liga 13. kolejka) Motor Lublin - Odra Opole | 1:1 | 2:0 | 29-10-2023 12:40 | 0 |
294. | (I liga 13. kolejka) Resovia - Arka Gdynia | 1:2 | 1:2 | 29-10-2023 15:00 | 5 |
295. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Legia Warszawa - Stal Mielec | 2:0 | 1:3 | 29-10-2023 15:00 | 0 |
296. | (Ekstraklasa 13. kolejka) Raków Częstochowa - Widzew Łódź | 2:0 | 1:1 | 29-10-2023 17:30 | 0 |
297. | (IV liga gr.II 13. kolejka) ROW 1964 Rybnik - LKS Czaniec | 1:0 | 3:1 | 29-10-2023 18:00 | 3 |
298. | (I liga 13. kolejka) Znicz Pruszków - Miedź Legnica | 1:1 | 1:1 | 30-10-2023 18:00 | 5 |
299. | (I liga 12. kolejka) Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk | 1:1 | 0:1 | 31-10-2023 18:00 | 0 |
300. | (1/16 PP) Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze | 0:1 | 1:2 | 31-10-2023 18:00 | 3 |
301. | (I liga 14. kolejka) Miedź Legnica - Resovia | 1:0 | 1:2 | 03-11-2023 18:00 | 0 |
302. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Piast Gliwice - Korona Kielce | 1:0 | 0:0 | 03-11-2023 18:00 | 0 |
303. | (I liga 14. kolejka) Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec | 2:1 | 0:0 | 03-11-2023 20:30 | 0 |
304. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Jagiellonia Białystok - Stal Mielec | 2:0 | 4:0 | 03-11-2023 20:30 | 3 |
305. | (CLJ 13. kolejka) MKS Polonia Warszawa - Górnik Zabrze | 1:0 | 0:0 | 04-11-2023 13:00 | 0 |
306. | (III liga gr.IV 15. kolejka) Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec | 1:0 | 1:1 | 04-11-2023 14:00 | 0 |
307. | (IV liga gr.II 14. kolejka) Spójnia Landek - ROW 1964 Rybnik | 1:2 | 0:2 | 04-11-2023 14:00 | 3 |
308. | (I liga 14. kolejka) Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 | 1:0 | 04-11-2023 15:00 | 5 |
309. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin | 1:2 | 0:2 | 04-11-2023 15:00 | 3 |
310. | (I liga 14. kolejka) Odra Opole - Górnik Łęczna | 2:1 | 0:3 | 04-11-2023 17:30 | 0 |
311. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Widzew Łódź - Warta Poznań | 1:1 | 0:1 | 04-11-2023 17:30 | 0 |
312. | (1.HNL 14. kolejka) Hajduk - Rudeš | 2:0 | 1:0 | 04-11-2023 18:10 | 3 |
313. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Lech Poznań - Ruch Chorzów | 3:0 | 2:0 | 04-11-2023 20:00 | 3 |
314. | (I liga 14. kolejka) Polonia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 | 1:1 | 04-11-2023 20:00 | 5 |
315. | (III liga gr.III 15. kolejka) Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała | 1:0 | 1:3 | 05-11-2023 12:00 | 0 |
316. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź | 3:0 | 2:1 | 05-11-2023 12:30 | 3 |
317. | (I liga 14. kolejka) GKS Tychy - Lechia Gdańsk | 2:1 | 1:3 | 05-11-2023 12:40 | 0 |
318. | (I liga 14. kolejka) Stal Rzeszów - GKS Katowice | 1:1 | 2:2 | 05-11-2023 15:00 | 3 |
319. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin | 2:1 | 5:0 | 05-11-2023 15:00 | 3 |
320. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Radomiak Radom - Legia Warszawa | 1:1 | 0:1 | 05-11-2023 17:30 | 0 |
321. | (I liga 14. kolejka) Motor Lublin - Wisła Płock | 2:1 | 2:2 | 05-11-2023 18:00 | 0 |
322. | (I liga 14. kolejka) Chrobry Głogów - Znicz Pruszków | 1:1 | 1:0 | 06-11-2023 18:00 | 0 |
323. | (Ekstraklasa 14. kolejka) Górnik Zabrze - Cracovia | 1:1 | 1:0 | 06-11-2023 19:00 | 0 |
324. | (CLJ 12. kolejka) Górnik Zabrze - Cracovia | 1:1 | 2:3 | 08-11-2023 12:00 | 0 |
325. | (1.HNL 3. kolejka) Osijek - Hajduk | 1:2 | 0:1 | 08-11-2023 17:00 | 3 |
326. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Warta Poznań - Puszcza Niepołomice | 1:0 | 0:2 | 10-11-2023 18:00 | 0 |
327. | (I liga 15. kolejka) Znicz Pruszków - Motor Lublin | 1:1 | 1:0 | 10-11-2023 18:00 | 0 |
328. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Cracovia - Śląsk Wrocław | 1:0 | 0:1 | 10-11-2023 20:30 | 0 |
329. | (I liga 15. kolejka) Lechia Gdańsk - Wisła Kraków | 1:0 | 0:0 | 10-11-2023 20:30 | 0 |
330. | (III liga gr.IV 16. kolejka) Star Starachowice - Wisłoka Dębica | 1:1 | 1:0 | 11-11-2023 13:00 | 0 |
331. | (III liga gr.III 16. kolejka) Carina Gubin - Górnik II Zabrze | 1:0 | 1:2 | 11-11-2023 13:00 | 0 |
332. | (IV liga gr.II 15. kolejka) ROW 1964 Rybnik - LKS Bełk | 1:0 | 1:1 | 11-11-2023 13:30 | 0 |
333. | (Ekstraklasa 15. kolejka) ŁKS Łódź - Piast Gliwice | 1:2 | 3:3 | 11-11-2023 15:00 | 0 |
334. | (I liga 15. kolejka) Górnik Łęczna - Polonia Warszawa | 1:1 | 0:0 | 11-11-2023 15:00 | 3 |
335. | (I liga 15. kolejka) Wisła Płock - Odra Opole | 1:0 | 2:0 | 11-11-2023 17:30 | 3 |
336. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Zagłębie Lubin - Widzew Łódź | 1:0 | 1:1 | 11-11-2023 17:30 | 0 |
337. | (I liga 15. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów | 2:1 | 1:2 | 11-11-2023 20:00 | 0 |
338. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Korona Kielce - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 2:2 | 11-11-2023 20:00 | 0 |
339. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Stal Mielec - Górnik Zabrze | 1:1 | 2:1 | 12-11-2023 12:30 | 0 |
340. | (I liga 15. kolejka) GKS Katowice - GKS Tychy | 2:2 | 1:0 | 12-11-2023 12:40 | 0 |
341. | (CLJ 14. kolejka) Górnik Zabrze - Arka Gdynia | 1:0 | 2:0 | 12-11-2023 13:00 | 3 |
342. | (I liga 15. kolejka) Resovia - Chrobry Głogów | 1:0 | 0:1 | 12-11-2023 15:00 | 0 |
343. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa | 2:1 | 1:1 | 12-11-2023 15:00 | 0 |
344. | (1.HNL 15. kolejka) Hajduk - Varaždin | 1:0 | 3:1 | 12-11-2023 16:30 | 3 |
345. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Legia Warszawa - Lech Poznań | 1:1 | 0:0 | 12-11-2023 17:30 | 3 |
346. | (I liga 15. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia | 1:2 | 1:3 | 12-11-2023 18:00 | 3 |
347. | (I liga 15. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica | 1:1 | 0:0 | 12-11-2023 18:00 | 3 |
348. | (Ekstraklasa 15. kolejka) Ruch Chorzów - Radomiak Radom | 0:1 | 0:0 | 13-11-2023 19:00 | 0 |
349. | (eME 2024) Polska - Czechy | 0:1 | 1:1 | 17-11-2023 20:45 | 0 |
350. | (III liga gr.IV 17. kolejka) Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno | 1:0 | 1:1 | 18-11-2023 13:00 | 0 |
351. | (III liga gr.III 17. kolejka) Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław | 1:1 | 2:3 | 18-11-2023 13:30 | 0 |
352. | (Ekstraklasa 12. kolejka) Widzew Łódź - Ruch Chorzów | 1:0 | 2:1 | 18-11-2023 17:30 | 3 |
353. | (CLJ 15. kolejka) Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze | 1:2 | 1:2 | 19-11-2023 12:00 | 5 |
354. | (CLJ 8. kolejka) Górnik Zabrze - Wisła Kraków | 1:0 | 1:1 | 22-11-2023 15:00 | 0 |
355. | (Ekstraklasa 16. kolejka) ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin | 1:0 | 0:2 | 24-11-2023 18:00 | 0 |
356. | (I liga 16. kolejka) Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:2 | 3:0 | 24-11-2023 18:00 | 0 |
357. | (I liga 16. kolejka) Arka Gdynia - Lechia Gdańsk | 1:1 | 1:0 | 24-11-2023 20:30 | 0 |
358. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice | 2:1 | 0:0 | 24-11-2023 20:30 | 0 |
359. | (III liga gr.III 18. kolejka) Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska | 1:0 | 4:0 | 25-11-2023 12:00 | 3 |
360. | (CLJ 16. kolejka) Korona Kielce - Górnik Zabrze | 1:1 | 4:1 | 25-11-2023 12:00 | 0 |
361. | (III liga gr.IV 18. kolejka) Wisłoka Dębica - Wiślanie Jaśkowice | 1:0 | 1:3 | 25-11-2023 13:00 | 0 |
362. | (I liga 16. kolejka) Stal Rzeszów - Górnik Łęczna | 1:0 | 3:0 | 25-11-2023 15:00 | 3 |
363. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Raków Częstochowa - Cracovia | 2:0 | 1:1 | 25-11-2023 15:00 | 0 |
364. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Pogoń Szczecin - Stal Mielec | 2:0 | 2:3 | 25-11-2023 17:30 | 0 |
365. | (I liga 16. kolejka) Wisła Kraków - GKS Katowice | 1:1 | 3:2 | 25-11-2023 17:30 | 0 |
366. | (I liga 16. kolejka) Motor Lublin - Resovia | 1:1 | 3:2 | 25-11-2023 19:15 | 0 |
367. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Legia Warszawa - Warta Poznań | 2:0 | 2:2 | 25-11-2023 20:00 | 0 |
368. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze | 1:1 | 2:1 | 26-11-2023 12:30 | 0 |
369. | (I liga 16. kolejka) Odra Opole - Polonia Warszawa | 1:0 | 3:0 | 26-11-2023 12:40 | 3 |
370. | (I liga 16. kolejka) Wisła Płock - Znicz Pruszków | 1:0 | 0:1 | 26-11-2023 15:00 | 0 |
371. | (1.HNL 16. kolejka) Istra 1961 - Hajduk | 1:2 | 0:2 | 26-11-2023 15:00 | 3 |
372. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Ruch Chorzów - Korona Kielce | 1:2 | 1:1 | 26-11-2023 15:00 | 0 |
373. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Lech Poznań - Widzew Łódź | 2:1 | 1:3 | 26-11-2023 17:30 | 0 |
374. | (I liga 16. kolejka) Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec | 1:0 | 2:0 | 26-11-2023 18:00 | 3 |
375. | (I liga 16. kolejka) GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 2:1 | 3:2 | 27-11-2023 18:00 | 3 |
376. | (Ekstraklasa 16. kolejka) Radomiak Radom - Śląsk Wrocław | 1:0 | 0:1 | 27-11-2023 19:00 | 0 |
377. | (I liga 17. kolejka) Polonia Warszawa - Stal Rzeszów | 1:1 | 2:2 | 01-12-2023 18:00 | 3 |
378. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Warta Poznań - Jagiellonia Białystok | 1:1 | 1:2 | 01-12-2023 18:00 | 0 |
379. | (I liga 17. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków | 1:1 | 2:1 | 01-12-2023 20:30 | 0 |
380. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin | 1:2 | 1:0 | 01-12-2023 20:30 | 0 |
381. | (I liga 17. kolejka) GKS Katowice - Arka Gdynia | 1:1 | 1:1 | 02-12-2023 15:00 | 5 |
382. | (1.HNL 17. kolejka) Hajduk - Gorica | 1:0 | 3:0 | 02-12-2023 17:30 | 3 |
383. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Widzew Łódź - Radomiak Radom | 1:1 | 0:3 | 02-12-2023 17:30 | 0 |
384. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Korona Kielce - Lech Poznań | 1:1 | 0:1 | 02-12-2023 20:00 | 0 |
385. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Cracovia - Ruch Chorzów | 1:0 | 4:4 | 03-12-2023 12:30 | 0 |
386. | (I liga 17. kolejka) Lechia Gdańsk - Miedź Legnica | 2:1 | 2:0 | 03-12-2023 12:40 | 3 |
387. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Zagłębie Lubin - Legia Warszawa | 1:1 | 0:3 | 03-12-2023 15:00 | 0 |
388. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa | 1:0 | 1:1 | 03-12-2023 17:30 | 0 |
389. | (I liga 17. kolejka) Znicz Pruszków - Odra Opole | 1:2 | 1:0 | 03-12-2023 18:00 | 0 |
390. | (1/8 PP) Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze | 2:0 | 2:1 | 05-12-2023 18:00 | 3 |
391. | (1.HNL 18. kolejka) Lokomotiva - Hajduk | 1:2 | 1:1 | 08-12-2023 17:30 | 0 |
392. | (I liga 18. kolejka) GKS Tychy - Polonia Warszawa | 2:1 | 1:0 | 08-12-2023 18:00 | 3 |
393. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin | 1:2 | 2:2 | 08-12-2023 18:00 | 0 |
394. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Pogoń Szczecin - Warta Poznań | 2:0 | 3:3 | 08-12-2023 20:30 | 0 |
395. | (I liga 18. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin | 1:1 | 0:4 | 08-12-2023 20:30 | 0 |
396. | (I liga 18. kolejka) Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:1 | 2:1 | 09-12-2023 15:00 | 5 |
397. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Radomiak Radom - Górnik Zabrze | 2:1 | 1:1 | 09-12-2023 15:00 | 0 |
398. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Cracovia - Stal Mielec | 1:1 | 2:2 | 09-12-2023 17:30 | 3 |
399. | (I liga 18. kolejka) Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów | 1:0 | 1:0 | 09-12-2023 17:30 | 5 |
400. | (I liga 18. kolejka) Resovia - Znicz Pruszków | 1:1 | 1:2 | 09-12-2023 20:00 | 0 |
401. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Śląsk Wrocław - Korona Kielce | 1:0 | 0:0 | 09-12-2023 20:00 | 0 |
402. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Lech Poznań - Piast Gliwice | 1:1 | 0:1 | 10-12-2023 12:30 | 0 |
403. | (I liga 18. kolejka) Wisła Kraków - Górnik Łęczna | 2:1 | 4:0 | 10-12-2023 12:40 | 3 |
404. | (I liga 18. kolejka) Odra Opole - Stal Rzeszów | 1:0 | 1:1 | 10-12-2023 12:40 | 0 |
405. | (Ekstraklasa 18. kolejka) ŁKS Łódź - Legia Warszawa | 1:3 | 1:1 | 10-12-2023 15:00 | 0 |
406. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa | 1:1 | 4:2 | 10-12-2023 17:30 | 0 |
407. | (I liga 18. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia | 1:1 | 2:1 | 11-12-2023 18:00 | 0 |
408. | (Ekstraklasa 18. kolejka) Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź | 1:2 | 1:0 | 11-12-2023 19:00 | 0 |
409. | (Ekstraklasa 19. kolejka) Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław | 1:1 | 1:2 | 15-12-2023 20:30 | 0 |
410. | (I liga 19. kolejka) Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec | 2:0 | 2:0 | 15-12-2023 20:30 | 5 |
411. | (Ekstraklasa 19. kolejka) Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 3:3 | 16-12-2023 15:00 | 0 |
412. | (I liga 19. kolejka) Chrobry Głogów - GKS Katowice | 1:2 | 1:4 | 16-12-2023 15:00 | 3 |
413. | (Ekstraklasa 19. kolejka) Widzew Łódź - Pogoń Szczecin | 1:1 | 1:2 | 16-12-2023 17:30 | 0 |
414. | (I liga 19. kolejka) Arka Gdynia - Górnik Łęczna | 1:0 | 0:0 | 16-12-2023 17:30 | 0 |
415. | (I liga 19. kolejka) Motor Lublin - Lechia Gdańsk | 1:1 | 1:0 | 16-12-2023 20:00 | 0 |
416. | (Ekstraklasa 19. kolejka) Radomiak Radom - Lech Poznań | 1:0 | 2:2 | 16-12-2023 20:00 | 0 |
417. | (Ekstraklasa 19. kolejka) ŁKS Łódź - Ruch Chorzów | 1:1 | 1:1 | 17-12-2023 12:30 | 5 |
418. | (I liga 19. kolejka) Wisła Kraków - Polonia Warszawa | 1:0 | 2:1 | 17-12-2023 12:40 | 3 |
419. | (Ekstraklasa 19. kolejka) Raków Częstochowa - Korona Kielce | 2:1 | 1:0 | 17-12-2023 15:00 | 3 |
420. | (I liga 19. kolejka) Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 | 0:1 | 17-12-2023 15:00 | 0 |
421. | (1.HNL 19. kolejka) Dinamo - Hajduk | 0:1 | 0:0 | 17-12-2023 17:15 | 0 |
422. | (Ekstraklasa 19. kolejka) Legia Warszawa - Cracovia | 2:0 | 2:0 | 17-12-2023 17:30 | 5 |
423. | (I liga 19. kolejka) GKS Tychy - Stal Rzeszów | 1:0 | 2:0 | 17-12-2023 18:00 | 3 |
424. | (I liga 19. kolejka) Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 | 2:2 | 18-12-2023 18:00 | 3 |
425. | (Ekstraklasa 19. kolejka) Piast Gliwice - Stal Mielec | 1:1 | 3:0 | 18-12-2023 19:00 | 0 |
426. | (I liga 17. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów | 1:1 | 1:2 | 19-12-2023 17:30 | 0 |
427. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Cracovia - Legia Warszawa | 0:1 | 2:0 | 20-12-2023 19:00 | 0 |
428. | (1.HNL 21. kolejka) Osijek - Hajduk | 1:1 | 1:1 | 03-02-2024 15:00 | 5 |
429. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Stal Mielec - Puszcza Niepołomice | 1:1 | 2:1 | 09-02-2024 18:00 | 0 |
430. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Ruch Chorzów - Legia Warszawa | 1:2 | 0:1 | 09-02-2024 20:30 | 3 |
431. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Cracovia - Radomiak Radom | 1:0 | 6:0 | 10-02-2024 15:00 | 3 |
432. | (I liga 17. kolejka) Resovia - Wisła Płock | 1:1 | 2:2 | 10-02-2024 15:00 | 3 |
433. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Piast Gliwice - Górnik Zabrze | 1:1 | 1:3 | 10-02-2024 17:30 | 0 |
434. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Lech Poznań - Zagłębie Lubin | 1:0 | 2:0 | 10-02-2024 20:00 | 3 |
435. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Warta Poznań - Raków Częstochowa | 1:2 | 2:1 | 11-02-2024 12:30 | 0 |
436. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok | 1:0 | 1:3 | 11-02-2024 15:00 | 0 |
437. | (1.HNL 22. kolejka) Hajduk - Slaven Belupo | 1:0 | 4:0 | 11-02-2024 15:00 | 3 |
438. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin | 1:1 | 0:1 | 11-02-2024 17:30 | 0 |
439. | (Ekstraklasa 20. kolejka) Korona Kielce - ŁKS Łódź | 2:1 | 2:1 | 12-02-2024 19:00 | 5 |
440. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Radomiak Radom - Pogoń Szczecin | 0:2 | 0:4 | 16-02-2024 18:00 | 3 |
441. | (I liga 20. kolejka) Górnik Łęczna - Miedź Legnica | 1:1 | 0:0 | 16-02-2024 18:00 | 3 |
442. | (I liga 20. kolejka) GKS Tychy - Odra Opole | 1:0 | 2:0 | 16-02-2024 20:30 | 3 |
443. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Śląsk Wrocław - Stal Mielec | 1:0 | 0:1 | 16-02-2024 20:30 | 0 |
444. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Ruch Chorzów - Warta Poznań | 1:0 | 0:0 | 17-02-2024 15:00 | 0 |
445. | (I liga 20. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia | 1:0 | 2:2 | 17-02-2024 15:00 | 0 |
446. | (1.HNL 23. kolejka) Rudeš - Hajduk | 1:2 | 0:2 | 17-02-2024 17:10 | 3 |
447. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Jagiellonia Białystok - Lech Poznań | 2:1 | 1:2 | 17-02-2024 17:30 | 0 |
448. | (I liga 20. kolejka) Polonia Warszawa - Arka Gdynia | 1:1 | 0:3 | 17-02-2024 17:30 | 0 |
449. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Raków Częstochowa - Piast Gliwice | 1:0 | 3:1 | 17-02-2024 20:00 | 3 |
450. | (I liga 20. kolejka) Lechia Gdańsk - Wisła Płock | 1:0 | 3:1 | 17-02-2024 20:00 | 3 |
451. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Zagłębie Lubin - Cracovia | 1:1 | 1:1 | 18-02-2024 12:30 | 5 |
452. | (I liga 20. kolejka) Stal Rzeszów - Wisła Kraków | 1:1 | 1:2 | 18-02-2024 12:40 | 0 |
453. | (I liga 20. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów | 2:1 | 1:1 | 18-02-2024 15:00 | 0 |
454. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice | 1:0 | 1:1 | 18-02-2024 15:00 | 0 |
455. | (Ekstraklasa 21. kolejka) ŁKS Łódź - Widzew Łódź | 1:0 | 0:2 | 18-02-2024 17:30 | 0 |
456. | (I liga 20. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków | 1:1 | 0:1 | 18-02-2024 18:00 | 0 |
457. | (I liga 20. kolejka) GKS Katowice - Motor Lublin | 1:0 | 2:0 | 19-02-2024 18:00 | 3 |
458. | (Ekstraklasa 21. kolejka) Górnik Zabrze - Korona Kielce | 2:1 | 3:1 | 19-02-2024 19:00 | 3 |
459. | (I liga 17. kolejka) Górnik Łęczna - GKS Tychy | 1:2 | 2:0 | 20-02-2024 18:00 | 0 |
460. | (I liga 21. kolejka) Miedź Legnica - Polonia Warszawa | 1:0 | 2:1 | 23-02-2024 18:00 | 3 |
461. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Piast Gliwice - Cracovia | 1:0 | 0:0 | 23-02-2024 18:00 | 0 |
462. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź | 2:0 | 4:2 | 23-02-2024 20:30 | 3 |
463. | (I liga 21. kolejka) Wisła Kraków - GKS Tychy | 1:1 | 0:1 | 23-02-2024 20:30 | 0 |
464. | (I liga 21. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole | 1:2 | 1:2 | 24-02-2024 12:40 | 5 |
465. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów | 2:0 | 1:1 | 24-02-2024 15:00 | 0 |
466. | (I liga 21. kolejka) Wisła Płock - GKS Katowice | 1:1 | 2:1 | 24-02-2024 15:00 | 0 |
467. | (1.HNL 24. kolejka) Varaždin - Hajduk | 1:2 | 1:1 | 24-02-2024 15:00 | 0 |
468. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Lech Poznań - Śląsk Wrocław | 2:1 | 0:0 | 24-02-2024 17:30 | 0 |
469. | (I liga 21. kolejka) Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 | 1:0 | 24-02-2024 17:30 | 0 |
470. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Stal Mielec - Raków Częstochowa | 1:2 | 0:0 | 24-02-2024 20:00 | 0 |
471. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Puszcza Niepołomice - Zagłębie Lubin | 1:1 | 2:2 | 25-02-2024 12:30 | 3 |
472. | (I liga 21. kolejka) Arka Gdynia - Stal Rzeszów | 1:0 | 5:1 | 25-02-2024 12:40 | 3 |
473. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Widzew Łódź - Górnik Zabrze | 1:1 | 3:1 | 25-02-2024 15:00 | 0 |
474. | (I liga 21. kolejka) Znicz Pruszków - Lechia Gdańsk | 1:1 | 0:2 | 25-02-2024 15:00 | 0 |
475. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Korona Kielce - Legia Warszawa | 1:1 | 3:3 | 25-02-2024 17:30 | 3 |
476. | (I liga 21. kolejka) Resovia - Zagłębie Sosnowiec | 1:0 | 1:0 | 25-02-2024 18:00 | 5 |
477. | (I liga 21. kolejka) Chrobry Głogów - Górnik Łęczna | 1:1 | 0:1 | 26-02-2024 18:00 | 0 |
478. | (Ekstraklasa 22. kolejka) Warta Poznań - Radomiak Radom | 1:0 | 0:0 | 26-02-2024 19:00 | 0 |
479. | (I liga 18. kolejka) GKS Katowice - Miedź Legnica | 1:0 | 2:0 | 27-02-2024 18:00 | 3 |
480. | (I liga 17. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin | 1:1 | 1:2 | 28-02-2024 18:00 | 0 |
481. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Stal Mielec - ŁKS Łódź | 2:1 | 1:0 | 28-02-2024 18:30 | 3 |
482. | (I liga 22. kolejka) Stal Rzeszów - Miedź Legnica | 1:1 | 1:3 | 01-03-2024 18:00 | 0 |
483. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Cracovia - Warta Poznań | 1:0 | 0:1 | 01-03-2024 18:00 | 0 |
484. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Ruch Chorzów - Piast Gliwice | 0:1 | 3:0 | 01-03-2024 20:30 | 0 |
485. | (I liga 22. kolejka) GKS Tychy - Arka Gdynia | 2:1 | 0:1 | 01-03-2024 20:30 | 0 |
486. | (CLJ 17. kolejka) Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 2:4 | 02-03-2024 12:00 | 3 |
487. | (I liga 22. kolejka) GKS Katowice - Znicz Pruszków | 2:1 | 3:1 | 02-03-2024 12:40 | 3 |
488. | (III liga gr.IV 19. kolejka) Garbarnia Kraków - Wisłoka Dębica | 1:0 | 3:3 | 02-03-2024 13:00 | 0 |
489. | (III liga gr.III 19. kolejka) LZS Starowice Dolne - Górnik II Zabrze | 1:1 | 1:1 | 02-03-2024 13:00 | 5 |
490. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 2:1 | 02-03-2024 15:00 | 0 |
491. | (I liga 22. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock | 2:1 | 2:2 | 02-03-2024 15:00 | 0 |
492. | (1.HNL 25. kolejka) Hajduk - Istra 1961 | 1:0 | 1:0 | 02-03-2024 17:10 | 5 |
493. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Śląsk Wrocław - Widzew Łódź | 2:1 | 2:1 | 02-03-2024 17:30 | 5 |
494. | (I liga 22. kolejka) Odra Opole - Wisła Kraków | 1:1 | 1:2 | 02-03-2024 17:30 | 0 |
495. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Legia Warszawa - Pogoń Szczecin | 1:1 | 1:1 | 02-03-2024 20:00 | 5 |
496. | (Ekstraklasa 23. kolejka) ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice | 2:1 | 3:2 | 03-03-2024 12:30 | 3 |
497. | (I liga 22. kolejka) Górnik Łęczna - Motor Lublin | 1:1 | 1:1 | 03-03-2024 12:40 | 5 |
498. | (I liga 22. kolejka) Polonia Warszawa - Chrobry Głogów | 1:0 | 1:1 | 03-03-2024 15:00 | 0 |
499. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Zagłębie Lubin - Korona Kielce | 1:0 | 1:0 | 03-03-2024 15:00 | 5 |
500. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Raków Częstochowa - Lech Poznań | 1:2 | 4:0 | 03-03-2024 17:30 | 0 |
501. | (I liga 22. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 | 0:0 | 03-03-2024 18:00 | 0 |
502. | (I liga 22. kolejka) Lechia Gdańsk - Resovia | 1:0 | 4:0 | 04-03-2024 18:00 | 3 |
503. | (Ekstraklasa 23. kolejka) Radomiak Radom - Stal Mielec | 1:2 | 2:1 | 04-03-2024 19:00 | 0 |
504. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Piast Gliwice - Radomiak Radom | 1:0 | 2:3 | 08-03-2024 18:00 | 0 |
505. | (I liga 23. kolejka) Znicz Pruszków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 | 2:0 | 08-03-2024 18:00 | 0 |
506. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław | 2:1 | 3:1 | 08-03-2024 20:30 | 3 |
507. | (I liga 23. kolejka) Arka Gdynia - Wisła Kraków | 1:1 | 1:1 | 08-03-2024 20:30 | 5 |
508. | (CLJ 18. kolejka) Legia Warszawa - Górnik Zabrze | 0:1 | 0:1 | 09-03-2024 13:00 | 5 |
509. | (IV liga gr.II 16. kolejka) ROW 1964 Rybnik - Kuźnia Ustroń | 1:0 | 1:1 | 09-03-2024 13:00 | 0 |
510. | (I liga 23. kolejka) Chrobry Głogów - Stal Rzeszów | 1:1 | 2:1 | 09-03-2024 15:00 | 0 |
511. | (I liga 23. kolejka) Motor Lublin - Polonia Warszawa | 1:0 | 1:1 | 09-03-2024 15:00 | 0 |
512. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Korona Kielce - Cracovia | 2:1 | 1:1 | 09-03-2024 15:00 | 0 |
513. | (III liga gr.IV 20. kolejka) Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm | 1:0 | 0:3 | 09-03-2024 15:00 | 0 |
514. | (1.HNL 26. kolejka) Gorica - Hajduk | 1:2 | 0:3 | 09-03-2024 17:10 | 3 |
515. | (I liga 23. kolejka) Miedź Legnica - GKS Tychy | 1:1 | 2:2 | 09-03-2024 17:30 | 3 |
516. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa | 1:2 | 1:1 | 09-03-2024 17:30 | 0 |
517. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Górnik Zabrze - Lech Poznań | 1:2 | 0:0 | 09-03-2024 20:00 | 0 |
518. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Stal Mielec - Ruch Chorzów | 1:0 | 3:1 | 10-03-2024 12:30 | 3 |
519. | (I liga 23. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk | 1:1 | 1:2 | 10-03-2024 12:40 | 0 |
520. | (III liga gr.III 20. kolejka) Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój | 1:1 | 2:1 | 10-03-2024 13:00 | 0 |
521. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin | 2:1 | 0:2 | 10-03-2024 15:00 | 0 |
522. | (I liga 23. kolejka) Resovia - GKS Katowice | 1:2 | 0:2 | 10-03-2024 15:00 | 3 |
523. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Widzew Łódź - Legia Warszawa | 1:2 | 1:0 | 10-03-2024 17:30 | 0 |
524. | (I liga 23. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole | 0:1 | 1:1 | 10-03-2024 18:00 | 0 |
525. | (I liga 23. kolejka) Wisła Płock - Górnik Łęczna | 1:0 | 2:1 | 11-03-2024 18:00 | 3 |
526. | (Ekstraklasa 24. kolejka) Warta Poznań - ŁKS Łódź | 1:0 | 0:1 | 11-03-2024 19:00 | 0 |
527. | (Ekstraklasa 17. kolejka) Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice | 1:0 | 1:0 | 12-03-2024 18:30 | 5 |
528. | (CLJ 19. kolejka) Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin | 1:0 | 2:0 | 13-03-2024 12:00 | 3 |
529. | (Ekstraklasa 2. kolejka) Korona Kielce - Raków Częstochowa | 1:2 | 0:2 | 13-03-2024 18:30 | 3 |
530. | (I liga 24. kolejka) Polonia Warszawa - Wisła Płock | 1:1 | 2:2 | 15-03-2024 18:00 | 3 |
531. | (I liga 24. kolejka) Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec | 1:0 | 4:0 | 15-03-2024 18:00 | 3 |
532. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Zagłębie Lubin - Stal Mielec | 1:0 | 0:0 | 15-03-2024 18:00 | 0 |
533. | (I liga 24. kolejka) Wisła Kraków - Miedź Legnica | 2:1 | 2:0 | 15-03-2024 20:30 | 3 |
534. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Lech Poznań - Warta Poznań | 1:0 | 2:0 | 15-03-2024 20:30 | 3 |
535. | (III liga gr.III 21. kolejka) Odra Bytom Odrzański - Górnik II Zabrze | 1:2 | 0:1 | 16-03-2024 12:00 | 3 |
536. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Cracovia - Widzew Łódź | 1:1 | 2:2 | 16-03-2024 12:30 | 3 |
537. | (I liga 24. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Resovia | 2:1 | 1:4 | 16-03-2024 12:40 | 0 |
538. | (III liga gr.IV 21. kolejka) Avia Świdnik - Wisłoka Dębica | 1:0 | 1:2 | 16-03-2024 15:00 | 0 |
539. | (I liga 24. kolejka) GKS Tychy - Chrobry Głogów | 2:1 | 1:2 | 16-03-2024 15:00 | 0 |
540. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 0:2 | 16-03-2024 15:00 | 3 |
541. | (1.HNL 27. kolejka) Hajduk - Lokomotiva | 2:0 | 1:2 | 16-03-2024 17:10 | 0 |
542. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Ruch Chorzów - Górnik Zabrze | 1:1 | 1:2 | 16-03-2024 17:30 | 0 |
543. | (I liga 24. kolejka) Stal Rzeszów - Motor Lublin | 1:1 | 2:1 | 16-03-2024 17:30 | 0 |
544. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice | 2:1 | 0:0 | 16-03-2024 20:00 | 0 |
545. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Korona Kielce - Pogoń Szczecin | 1:2 | 2:2 | 17-03-2024 12:30 | 0 |
546. | (I liga 24. kolejka) Arka Gdynia - Odra Opole | 1:0 | 2:2 | 17-03-2024 12:40 | 0 |
547. | (I liga 24. kolejka) GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:0 | 5:0 | 17-03-2024 15:00 | 3 |
548. | (I liga 24. kolejka) Górnik Łęczna - Znicz Pruszków | 1:0 | 1:1 | 17-03-2024 15:00 | 0 |
549. | (Ekstraklasa 25. kolejka) ŁKS Łódź - Raków Częstochowa | 1:2 | 1:1 | 17-03-2024 15:00 | 0 |
550. | (Ekstraklasa 25. kolejka) Legia Warszawa - Piast Gliwice | 1:0 | 3:1 | 17-03-2024 17:30 | 3 |
551. | (Baraż eME) Polska - Estonia | 1:0 | 5:1 | 21-03-2024 20:45 | 3 |
552. | (IV liga gr.II 18. kolejka) ROW 1964 Rybnik - LKS Tworków | 1:0 | 5:1 | 23-03-2024 14:00 | 3 |
553. | (III liga gr.IV 22. kolejka) Wisłoka Dębica - KS Wiązownica | 1:0 | 1:2 | 23-03-2024 15:30 | 0 |
554. | (III liga gr.III 22. kolejka) Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski | 1:0 | 1:0 | 24-03-2024 12:00 | 5 |
555. | (Baraż eME) Walia - Polska | 0:1 | 0:0 | 26-03-2024 20:45 | 0 |
556. | (III liga gr.III 23. kolejka) Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork | 1:0 | 0:3 | 29-03-2024 13:00 | 0 |
557. | (IV liga gr.II 19. kolejka) Rekord II Bielsko-Biała - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 5:3 | 30-03-2024 10:30 | 0 |
558. | (CLJ 21. kolejka) Widzew Łódź - Górnik Zabrze | 1:2 | 1:4 | 30-03-2024 12:00 | 3 |
559. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Raków Częstochowa - Ruch Chorzów | 2:0 | 1:1 | 30-03-2024 12:30 | 0 |
560. | (I liga 25. kolejka) Resovia - Górnik Łęczna | 1:0 | 2:3 | 30-03-2024 12:40 | 0 |
561. | (III liga gr.IV 23. kolejka) Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica | 0:1 | 1:3 | 30-03-2024 13:00 | 3 |
562. | (I liga 25. kolejka) Miedź Legnica - Arka Gdynia | 1:1 | 0:1 | 30-03-2024 15:00 | 0 |
563. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź | 2:1 | 6:0 | 30-03-2024 15:00 | 3 |
564. | (I liga 25. kolejka) Chrobry Głogów - Wisła Kraków | 1:2 | 3:2 | 30-03-2024 17:30 | 0 |
565. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Piast Gliwice - Śląsk Wrocław | 1:0 | 2:2 | 30-03-2024 17:30 | 0 |
566. | (1.HNL 28. kolejka) Hajduk - Dinamo | 1:0 | 0:1 | 30-03-2024 19:30 | 0 |
567. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Pogoń Szczecin - Cracovia | 1:0 | 3:1 | 30-03-2024 20:00 | 3 |
568. | (I liga 25. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:2 | 2:1 | 30-03-2024 20:00 | 0 |
569. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom | 1:0 | 1:1 | 01-04-2024 12:30 | 0 |
570. | (I liga 25. kolejka) Znicz Pruszków - Polonia Warszawa | 1:0 | 0:0 | 01-04-2024 12:40 | 0 |
571. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Stal Mielec - Lech Poznań | 1:2 | 0:0 | 01-04-2024 15:00 | 0 |
572. | (I liga 25. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice | 1:2 | 0:4 | 01-04-2024 15:00 | 3 |
573. | (I liga 25. kolejka) Motor Lublin - GKS Tychy | 1:1 | 1:1 | 01-04-2024 17:30 | 5 |
574. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Widzew Łódź - Korona Kielce | 1:0 | 3:1 | 01-04-2024 17:30 | 3 |
575. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Górnik Zabrze - Legia Warszawa | 1:1 | 1:3 | 01-04-2024 20:00 | 0 |
576. | (I liga 25. kolejka) Wisła Płock - Stal Rzeszów | 1:0 | 1:2 | 02-04-2024 18:00 | 0 |
577. | (Ekstraklasa 26. kolejka) Warta Poznań - Zagłębie Lubin | 1:0 | 1:1 | 02-04-2024 19:00 | 0 |
578. | (I liga 25. kolejka) Lechia Gdańsk - Odra Opole | 1:0 | 2:1 | 02-04-2024 20:30 | 3 |
579. | (I liga 26. kolejka) Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 | 2:0 | 05-04-2024 18:00 | 3 |
580. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Cracovia - ŁKS Łódź | 1:0 | 2:2 | 05-04-2024 18:00 | 0 |
581. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Radomiak Radom - Raków Częstochowa | 1:2 | 2:1 | 05-04-2024 20:30 | 0 |
582. | (I liga 26. kolejka) Arka Gdynia - Chrobry Głogów | 1:0 | 2:1 | 05-04-2024 20:30 | 3 |
583. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Korona Kielce - Stal Mielec | 1:1 | 1:0 | 06-04-2024 15:00 | 0 |
584. | (I liga 26. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec | 2:1 | 1:1 | 06-04-2024 15:00 | 0 |
585. | (III liga gr.III 24. kolejka) Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze | 1:1 | 0:3 | 06-04-2024 15:00 | 0 |
586. | (III liga gr.IV 24. kolejka) Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski | 1:0 | 1:1 | 06-04-2024 16:30 | 0 |
587. | (IV liga gr.II 20. kolejka) ROW 1964 Rybnik - Tempo Puńców | 1:0 | 4:1 | 06-04-2024 17:00 | 3 |
588. | (I liga 26. kolejka) GKS Tychy - Wisła Płock | 2:1 | 0:1 | 06-04-2024 17:30 | 0 |
589. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice | 2:1 | 0:0 | 06-04-2024 17:30 | 0 |
590. | (I liga 26. kolejka) Odra Opole - Miedź Legnica | 1:0 | 0:0 | 06-04-2024 20:00 | 0 |
591. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Śląsk Wrocław - Warta Poznań | 1:0 | 2:1 | 06-04-2024 20:00 | 3 |
592. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Widzew Łódź - Piast Gliwice | 2:1 | 1:0 | 07-04-2024 12:30 | 3 |
593. | (I liga 26. kolejka) Wisła Kraków - Motor Lublin | 1:0 | 1:3 | 07-04-2024 12:40 | 0 |
594. | (CLJ 22. kolejka) Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz | 1:0 | 3:1 | 07-04-2024 14:00 | 3 |
595. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Lech Poznań - Pogoń Szczecin | 1:1 | 1:0 | 07-04-2024 15:00 | 0 |
596. | (I liga 26. kolejka) GKS Katowice - Lechia Gdańsk | 1:0 | 1:0 | 07-04-2024 15:00 | 5 |
597. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 1:1 | 07-04-2024 17:30 | 0 |
598. | (I liga 26. kolejka) Stal Rzeszów - Znicz Pruszków | 1:1 | 2:0 | 07-04-2024 18:00 | 0 |
599. | (1.HNL 29. kolejka) Rijeka - Hajduk | 1:2 | 1:0 | 07-04-2024 19:30 | 0 |
600. | (I liga 26. kolejka) Polonia Warszawa - Resovia | 1:1 | 1:0 | 08-04-2024 18:00 | 0 |
601. | (Ekstraklasa 27. kolejka) Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze | 1:0 | 1:2 | 08-04-2024 19:00 | 0 |
602. | (I liga 27. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna | 1:1 | 0:1 | 12-04-2024 18:00 | 0 |
603. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Warta Poznań - Korona Kielce | 1:1 | 1:0 | 12-04-2024 18:00 | 0 |
604. | (I liga 27. kolejka) Motor Lublin - Arka Gdynia | 1:0 | 2:2 | 12-04-2024 20:30 | 0 |
605. | (I liga 27. kolejka) Resovia - Stal Rzeszów | 1:1 | 0:2 | 12-04-2024 20:30 | 0 |
606. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów | 3:1 | 5:0 | 12-04-2024 20:30 | 3 |
607. | (CLJ 23. kolejka) Wisła Kraków - Górnik Zabrze | 1:1 | 0:0 | 13-04-2024 12:00 | 3 |
608. | (III liga gr.III 25. kolejka) Górnik II Zabrze - Górnik Polkowice | 1:0 | 2:0 | 13-04-2024 12:00 | 3 |
609. | (I liga 27. kolejka) GKS Katowice - Odra Opole | 1:0 | 1:3 | 13-04-2024 15:00 | 0 |
610. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Stal Mielec - Widzew Łódź | 1:1 | 0:0 | 13-04-2024 15:00 | 3 |
611. | (III liga gr.IV 25. kolejka) KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica | 1:0 | 1:1 | 13-04-2024 15:30 | 0 |
612. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Puszcza Niepołomice - Lech Poznań | 1:2 | 2:1 | 13-04-2024 17:30 | 0 |
613. | (I liga 27. kolejka) Wisła Płock - Wisła Kraków | 1:2 | 1:1 | 13-04-2024 17:30 | 0 |
614. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Raków Częstochowa - Legia Warszawa | 2:1 | 1:1 | 13-04-2024 20:00 | 0 |
615. | (I liga 27. kolejka) Chrobry Głogów - Miedź Legnica | 1:1 | 0:0 | 13-04-2024 20:00 | 3 |
616. | (Ekstraklasa 28. kolejka) ŁKS Łódź - Radomiak Radom | 1:2 | 3:2 | 14-04-2024 12:30 | 0 |
617. | (I liga 27. kolejka) Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:0 | 3:1 | 14-04-2024 12:40 | 3 |
618. | (I liga 27. kolejka) Znicz Pruszków - GKS Tychy | 1:2 | 2:3 | 14-04-2024 15:00 | 3 |
619. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Jagiellonia Białystok - Cracovia | 2:0 | 1:3 | 14-04-2024 15:00 | 0 |
620. | (1.HNL 30. kolejka) Hajduk - Osijek | 1:0 | 1:2 | 14-04-2024 16:30 | 0 |
621. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław | 1:1 | 2:0 | 14-04-2024 17:30 | 0 |
622. | (I liga 27. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa | 1:1 | 1:2 | 14-04-2024 18:00 | 0 |
623. | (Ekstraklasa 28. kolejka) Piast Gliwice - Zagłębie Lubin | 1:0 | 2:0 | 15-04-2024 19:00 | 3 |
624. | (CLJ 20. kolejka) Warta Poznań - Górnik Zabrze | 1:1 | 0:0 | 17-04-2024 12:00 | 3 |
625. | (IV liga gr.II 21. kolejka) MKS Lędziny - ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 0:4 | 17-04-2024 17:00 | 0 |
626. | (I liga 28. kolejka) Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec | 1:0 | 3:3 | 19-04-2024 18:00 | 0 |
627. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Korona Kielce - Radomiak Radom | 1:0 | 4:0 | 19-04-2024 18:00 | 3 |
628. | (I liga 28. kolejka) Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 | 2:2 | 19-04-2024 18:00 | 0 |
629. | (I liga 28. kolejka) Znicz Pruszków - Wisła Kraków | 1:1 | 2:3 | 19-04-2024 20:30 | 0 |
630. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Raków Częstochowa - Górnik Zabrze | 0:1 | 0:1 | 19-04-2024 20:30 | 5 |
631. | (III liga gr.III 26. kolejka) Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze | 1:2 | 2:0 | 20-04-2024 12:00 | 0 |
632. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Pogoń Szczecin - Piast Gliwice | 2:1 | 0:2 | 20-04-2024 15:00 | 0 |
633. | (I liga 28. kolejka) GKS Tychy - Resovia | 1:0 | 1:3 | 20-04-2024 15:00 | 0 |
634. | (III liga gr.IV 26. kolejka) Wisłoka Dębica - Unia Tarnów | 1:0 | 2:1 | 20-04-2024 17:00 | 3 |
635. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Ruch Chorzów - Widzew Łódź | 1:1 | 2:3 | 20-04-2024 17:30 | 0 |
636. | (I liga 28. kolejka) Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk | 1:2 | 0:1 | 20-04-2024 17:30 | 3 |
637. | (1.HNL 31. kolejka) Slaven Belupo - Hajduk | 1:1 | 0:1 | 20-04-2024 19:10 | 0 |
638. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok | 1:2 | 1:2 | 20-04-2024 20:00 | 5 |
639. | (I liga 28. kolejka) Odra Opole - Chrobry Głogów | 1:0 | 3:0 | 20-04-2024 20:00 | 3 |
640. | (IV liga gr.II 22. kolejka) ROW 1964 Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice | 1:0 | 3:0 | 21-04-2024 11:00 | 3 |
641. | (CLJ 24. kolejka) Górnik Zabrze - Raków Częstochowa | 1:0 | 1:3 | 21-04-2024 12:00 | 0 |
642. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Cracovia - Puszcza Niepołomice | 1:0 | 0:1 | 21-04-2024 12:30 | 0 |
643. | (I liga 28. kolejka) Arka Gdynia - Wisła Płock | 1:0 | 2:0 | 21-04-2024 12:40 | 3 |
644. | (I liga 28. kolejka) Miedź Legnica - Motor Lublin | 1:0 | 2:0 | 21-04-2024 15:00 | 3 |
645. | (Ekstraklasa 29. kolejka) ŁKS Łódź - Lech Poznań | 1:2 | 2:3 | 21-04-2024 15:00 | 3 |
646. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Legia Warszawa - Śląsk Wrocław | 1:0 | 0:0 | 21-04-2024 17:30 | 0 |
647. | (I liga 28. kolejka) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Katowice | 1:2 | 2:2 | 21-04-2024 18:00 | 0 |
648. | (Ekstraklasa 29. kolejka) Warta Poznań - Stal Mielec | 1:1 | 5:2 | 22-04-2024 19:00 | 0 |
649. | (I liga 29. kolejka) Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów | 1:2 | 0:1 | 23-04-2024 18:00 | 3 |
650. | (I liga 29. kolejka) Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy | 1:2 | 0:2 | 23-04-2024 18:00 | 3 |
651. | (I liga 29. kolejka) Resovia - Wisła Kraków | 1:2 | 1:1 | 23-04-2024 20:30 | 0 |
652. | (I liga 29. kolejka) Znicz Pruszków - Arka Gdynia | 1:1 | 2:0 | 24-04-2024 18:00 | 0 |
653. | (I liga 29. kolejka) Wisła Płock - Miedź Legnica | 1:0 | 2:1 | 24-04-2024 18:00 | 3 |
654. | (I liga 29. kolejka) Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa | 1:0 | 1:0 | 24-04-2024 20:30 | 5 |